उपत्यकामा निषेधाज्ञा कडा, राति ८ बजेपछि सवारीसाधन चलाउन नपाइने

Byपहिलो सुचना

२०७८ श्रावण २६, मंगलवार १६:१७ २०७८ श्रावण २६, मंगलवार १६:१७ २०७८ श्रावण २६, मंगलवार १६:१७

साउन २६, काठमाडौं । कोरोना संक्रमण दर दिनानुदिन बढ्दै गए पछि उपत्यकाको जनजिवनमा थप कडाई गर्ने भएको छ । आज बसेको उपत्यकाको तीन जिल्लाको प्रमुख जिल्ला अधिकारीको बैठकले रातिको समयमा सवारीसाधन सञ्चालनमा रोक लगाउने निर्णय गरेको छ । बिहीबारबाट लागू हुने गरी निषेधाज्ञा थप गर्दै प्रशासनले बेलुकी ८ बजेपछि सार्वजनिक तथा निजी सवारीसाधन सञ्चालनमा रोक लगाएको हो ।

काठमाडौंका प्रमुख जिल्ला अधिकारी कालिप्रसाद पराजुलीका अनुसार कोभिड–१९ भाइरसको संक्रमण बढ्दै जाँदा रात्रिकालीन समयमा हुने सवारीसाधनको आवतजावतमा कडाइ गरिएको हो । अत्यावश्यक सवारीसाधन चाहिँ जतिसुकै वेला चल्न पाउने उनले पहिलो सुचनालाई बताए ।

One thought on “उपत्यकामा निषेधाज्ञा कडा, राति ८ बजेपछि सवारीसाधन चलाउन नपाइने”
  1. Rati chai.. kina lockdown gareko ni??
    diuso vari.. aru sanga corona line ani raaat vari ghar maa sarnu??
    What an Idea… Salute chha Nirnay lai..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook