सल्यान जीप दुर्घटना: मृतक सबैको सनाखत

Byपहिलो सुचना

२०७९ आश्विन १२, बुधबार ०७:४९ २०७९ आश्विन १२, बुधबार ०७:४९ २०७९ आश्विन १२, बुधबार ०७:४९

असोज १२, सल्यान । सल्यान जीप दुर्घटनामा परी मृत्यु भएका आठै जनाको सनाखत भएको छ । मृत्यु हुनेमा सात जना पुरुष र एक जना महिला रहेका छन् ।

दुर्घटनामा मृत्यु भएका सात जना कपुरकोट गाउँपालिका–६ जलबाङका र एक जना रिमका रहेका छन् ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानका प्रहरी नायब उपरीक्षक दिपेन्द्र केसीका अनुसार दुर्घटनामा परी मृत्यु हुनेमा कपुरकोट गाउँपालिका–६ जलबाङका २१ वर्षीय चालक जितबहादुर बोहरा, ३७ वर्षीय धर्म ओली, ४० वर्षीय टोपबहादुर ओली, उनका ११ वर्षीय छोरा बसन्त ओली, ३० वर्षीय सुरेश खत्री, ७० वर्षीय खुमलाल ओली, ५५ वर्षीया कुमारी ओली, रिमका ३५ वर्षीय ललित ओली रहेका छन् ।

दुर्घटनामा घाइते भएका कपुरकोट गाउँपालिका–६ कै ३५ वर्षीय तीलक ओलीको अहिले दाङको प्रादेशिक अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ ।

सल्यानको कपुरकोट गाउँपालिका–६ जलबाङ जाँदै गरेको रा १ ज ५६३ नम्बरको जीप मंगलबार राति २ बजेतिर कपुरकोट गाउँपालिकाको मूलपानीमा परेको थियो । प्रहरीका अनुसार जीपमा सवार यात्रुहरु बिहे भोज खाएर फर्कंदै गरेका थिए । जीप सडकदेखि करिब दुई सय मिटर तल खसेको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook